Ginekologia Estetyczna

Zabieg polega na zmianie wielkości lub kształtu warg sromowych. Z tej metody korzystają przede wszystkim Kobiety, które borykają się z wadami wrodzonymi lub po prostu odczuwają dyskomfort związany z wyglądem swoich narządów płciowych. Najczęściej na zabieg decydują się Pacjentki z deformacją warg sromowych, do której dochodzi na skutek przebytego porodu naturalnego. Z takiego sposobu leczenia korzystają również Pacjentki z przerostem narządu – co jest najczęściej efektem genetyki lub zaburzeń hormonalnych w organizmie. Procedura pozwala także na odbudowę warg sromowych, które mogą zanikać w przypadku szybkiej utraty wagi lub naturalnych procesów starzenia. Lekarze wykorzystują laser, co sprawia, że rany pooperacyjne goją się szybko i nie pozostawiają po sobie blizn. W rezultacie Kobiety szybko wracają do swoich codziennych czynności. Przed zabiegiem Pacjentki powinny wykonać badania:

  • morfologia
  • grupa krwi
  • wskaźnik krzepnięcia (APTT I INR)
  • elektrolity (Na, K)
  • badanie ogólne moczu
  • ANTY-HIV, ANTY-HCV

Sam zabieg może potrwać od kilkunastu minut do dwóch godzin. W tym czasie Pacjentka jest znieczulona miejscowo. Do całkowitej sprawności Kobieta wraca po maksymalnie siedmiu dniach. Okres absencji seksualnej to sześć tygodni.

Klinika Glammed oferuje laserowe leczenie wczesnego stadium wysiłkowego nietrzymania moczu. Szybkie i bezpieczne leczenie jest gwarancją poprawy komfortu życia Pacjentki. Sam zabieg trwa około dwudziestu pięciu minut. Kobiety mogą zapomnieć o czasochłonnych ćwiczeniach i braku motywacji. Dzięki laserowi zabieg przebiega sprawnie, a okres rekonwalescencji nie jest uciążliwy. Najczęściej na taką metodę leczenia decydują się Kobiety, które borykają się z niekontrowaną utratą moczu w czasie wysiłku fizycznego, podczas kaszlenia, kichania czy nagłej zmiany pozycji.

Terapia zespołu rozluźnienia mięśnia dna miednicy jest kierowana do Kobiet, u których schorzenie pojawiło się między innymi w wyniku porodu drogami natury. Wrogiem Pacjentek jest również menopauza odpowiedzialna za spadek poziomu hormonów i zanik pochwy. Ten problem można rozwiązać metodami behawioralnymi i stosowaniem hormonów. Terapie są bezpieczne jednak ich skuteczność jest ograniczona. Z drugiej strony, różnorodne procedury chirurgiczne obiecują o wiele lepszy efekt końcowy jednak za cenę wyższego ryzyka. Bezinwazyjne, skuteczne poprawienie elastyczności pochwy może zagwarantować jedynie wykorzystanie laseru. Lekarze w czasie leczenia są w stanie poprawić napięcie pochwy przy minimalnym dyskomforcie Pacjentki. Metoda ta nie wywołuje również działań niepożądanych.

Wypełnienie warg sromowych służy poprawieniu lub przywróceniu ich naturalnego kształtu. Zabieg polega na podaniu preparatów z kwasem hialuronowym. Związek ujędrnia i regeneruje wargi. Z tej metody leczenia mogą skorzystać kobiety w każdym wieku, które borykają się z podrażnieniami, bólem w trakcie współżycia czy codziennym uczuciem dyskomfortu. Terapia jest także dedykowana pacjentkom po menopauzie lub po znacznej utracie wagi. Przeciwwskazaniem wykorzystania tej terapii jest ciąża, stany zapalne i infekcje intymne.

Punkt G – to miejsce odpowiedzialne za odczucie rozkoszy i satysfakcji seksualnej. Dla bardziej intensywnych doznań warto ujędrnić i wymodelować punkt G przy użyciu kwasu hialuronowego. Terapia jest adresowana do każdej kobiety, która chce zwiększyć siłę seksualnych wrażeń

Spadek estrogenów to jeden z wielu efektów menopauzy, który jest również odpowiedzialny za starzenie się narządów płciowych. Najczęściej kobiety skarżą się na suchość pochwy, ból podczas stosunku płciowego, podrażnienia objawiające się pieczeniem i swędzeniem. Wszystkie te objawy można złagodzić przy użyciu kwasu hialuronowego. Związek zmniejsza suchość skóry i śluzówki, a nawilżenie okolic intymnych ma długotrwały efekt. Z zabiegu mogą skorzystać kobiety borykające się z suchością pochwy, wiotką skórą okolic intymnych, otarciami i urazami. Wskazaniem są także blizny po porodowe. Ta metoda jest także polecana jako sposób walki z problemem nietrzymania moczu.