Laseroterapia

Dwa lasery wykorzystywane przez lekarzy specjalistów umożliwiają najszerszy zakres usług z zakresu medycyny estetycznej. Jeden pozwala na użycie wiązki na minimalnej głębokości, drugi przy wydłużonym impulsie zapewnia najgłębsze termalne efekty. Świetnie sobie radzi w usuwaniu blizn trądzikowych. Laserowy duet efektywne usuwa owłosienie i zamyka naczynia dla wszystkich rodzajów skóry. Wykorzystanie sprzętu gwarantuje najlepsze rezultaty kliniczne. Lasery cechuje szybkość i łagodność stosowanej terapii. Kontrola siły wiązki to przede wszystkim bezpieczeństwo pacjenta. To również szerokie możliwości zastosowania laserów przy inwazyjnych zabiegach takich jak:

  • wewnątrz żylne usuwanie żylaków
  • lipoliza laserowa
  • leczenie nad potliwości
  • oraz inne zabiegi endo

Technologia jest także wykorzystywana w zabiegach leczących wysiłkowe nietrzymanie moczu. Zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga znieczulenia, nie niesie też ryzyka wystąpienia powikłań, częstych w przypadku operacji. Polega na fototermicznym, nieablacyjnym napięciu i obkurczeniu pęcherza moczowego przy użyciu lasera Fotona. Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg, a pacjentka może wrócić do codziennego życia bezpośrednio po nim (nie wolno jej jednak uprawiać seksu przez miesiąc po zabiegu). Efekt utrzymuje się najdłużej u młodych kobiet, ale ryzyko ponownego nadmiernego rozciągnięcia tkanek wraca przy kolejnym porodzie (warto temu zapobiegać regularnie trenując mięśnie Kegla).

Zabieg obkurczania pochwy

To nowoczesna, niewymagająca operacji metoda, która polega na pobudzaniu produkcji kolagenu. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek poddanych zabiegowi. Poprzez obkurczenie ścianek pochwy kobiecie zostaje przywrócony komfort, odzyskuje ona radość ze współżycia oraz może mieć intensywniejsze doznania podczas seksu. Efekt jest długotrwały, a regularne ćwiczenia mięśni Kegla podtrzymują go na dłużej.